Bu web sitesini kullanarak  Gizlilik Bildirimi şartlarımız uyarınca çerezlerin kullanılmasına izin vermiş olursunuz. Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Avrasya’da bir sonraki konaklamanız için size ilham verelim. Türkiye içindeki 21 kumarhaneyi taradık ve 9 tanesinde Rio Gems bulduk. Aşağıdaki listede, Rio Gems yuvasına sahip olan ve Türkiye üzerinden oyuncu kabul eden en iyi kumarhaneleri bulacaksınız.

Filmin yapımcılığını Ethan Coen üstlenmiş, başrollerde ise Gabriel Byrne, Albert Finney, Marcia Gay Harden ve John Turturro gibi önemli oyuncular yer almıştır. Gabriel Byrne, zeki ve stratejik düşünen bir gangster olan Tom Reagan’ı canlandırır. Reagan, iki rakip mafya lideri arasında dengeyi sağlamak ve hayatta kalmak için zekasını kullanmak zorundadır. Donnie Brasco, gerilim ve duygusal derinliği bir arada sunarak, izleyicilere hem bir ajan hikayesi hem de iki adam arasındaki karmaşık dostluğu anlatır.

Ancak işler planlandığı gibi gitmez ve Bond, hem fiziksel hem de duygusal olarak sınanır. Christopher Nolan’ın bu başyapıtı, Batman’in Joker ile mücadelesini anlatıyor. Ancak karşısına çıkan Joker, şehirde kaos yaratır ve Batman’i zorlayacak zekice planlar yapar. Heath Ledger’ın müthiş Joker performansı ve hiç bitmeyen gerilim, filmi unutulmaz kılıyor.

Türk vatandaşları için vize istemeyen ülkelere düzenlenen turlarda, yaşamak istediğiniz gezinin Prountotour tarafından ve profesyonellerce organize edildiğini bilmek ise rahat bir seyahat sağlıyor. İlk defa gideceğiniz bir ülkede, vizesiz turların sizin için planladığı bir akışın içinde olmak, kentin güzelliklerine daha rahat odaklanmanızı sağlıyor. Dünyayı keşfe çıktığınızda, zamanın her anını anlamlı kılmak önemli. Vize almak için geçireceğiniz zamanı, işlemler için ayırmanız gereken bütçeyi, vizesiz gidilen turlar sayesinde fazladan tatil günleriyle takas edebilirsiniz.

Ücretsiz özelliklere göre arayın

Bryan, kızını kurtarmak için harekete geçer ve Paris’in karanlık yeraltı dünyasında amansız bir kovalamacaya başlar. Ray Liotta, Henry Hill rolünde müthiş bir performans sergilerken, Robert De Niro acımasız Jimmy Conway’i canlandırır. Ancak, Joe Pesci’nin Tommy DeVito rolüyle kazandığı En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar’ı, filmin unutulmaz anlarından biridir. Film, Scorsese’nin usta yönetmenliği ve dinamik kurgusuyla izleyiciyi adeta büyüler.

1997 yılında vizyona giren film, gerçek bir hikayeye dayanır ve izleyiciyi FBI ajanı Joe Pistone’un (Johnny Depp) mafya dünyasına sızma serüvenine çeker. Pistone, Donnie Brasco takma adıyla, mafya üyesi Lefty Ruggiero (Al Pacino) ile yakınlaşarak yeraltı dünyasının derinliklerine iner. Osmanlı ve Selçuklu etkileri taşıyan etkileyici mimarisiyle tam hizmet sunan otelimiz, dinlenmek ve yenilenmek isteyen gezginler için ideal bir tesis. 2019 yılında gösterime giren yapımın yapımcılığını Martin Scorsese, Robert De Niro, Jane Rosenthal ve Emma Tillinger Koskoff üstlenmiştir. A Most Violent Year, Türkiye’de “Şiddetin Gölgesinde” adıyla vizyona giren, J.C. 2014 yılında vizyona giren film, 1981 yılının New York’unda geçer ve şehir tarihinin en şiddet dolu yıllarından birinde hayatta kalmaya çalışan bir iş adamının mücadelesini anlatır.

The Matrix (

Minibar buzdolabı, kişisel kasa, çalışma masası gibi olanakların yanı sıra ayrı tuvalet, duş da tüm odalarda mevcuttur. Río Ceballos merkezine 15 dakikalık yürüyüşle varılabilir. ‘Scarface’, Al Pacino’nun muhteşem performansıyla ölümsüzleşen Tony Montana karakterinin yükseliş rio casino ve düşüş hikayesini anlatıyor. Film, Tony’nin hırsı, acımasızlığı ve iktidar hırsıyla dolu serüvenini gözler önüne seriyor. Sarah Connor ve oğlu John, gelecekte insanlığı kurtaracak liderin hayatını korumak için yeniden programlanmış bir Terminator ile birlikte savaşır.

Yerli ve yabancı turistler, yılın her dönemi dünyayı vizesiz turların rahatlığıyla kucaklıyor. Bu turlar, mekân sınırını ortadan kaldırırken, zamandan da tasarruf etmenizi sağlıyor. Üstelik kapılarını açmak için sadece pasaportunuzun yeterli olduğu ülkeler, sanılanın aksine, seçim yapmakta zorlanacağınız kadar çok sayıda. Film, karakter derinliği ve atmosfer yaratmadaki başarısıyla övgü toplamış, Jessica Chastain performansıyla Altın Küre adaylığı kazanmıştır. Eleştirmenlerden olumlu yorumlar alan film, gerilim dolu sahneleri ve etkileyici oyunculuklarıyla izleyiciyi adeta ekran başına kilitler.

Hyatt, misafirlerine unutulmaz bir konaklama hissiyatı sunar. Otel, Las Vegas şehrinin West of the Las Vegas Strip semtinde, VooDoo Zipline’a yakın bulunur. Yemek Restoranda yemek servisi yapılıyor, ayrıca otelin kahve dükkânında/kafede hafif yemek servisi yapılıyor.